İngiltere Konsolosluğu Resmi web sitesi değildir, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan site sahibi sorumlu tutulamaz.

VİZE DANIŞMANLIK MERKEZİ

İngiltere VİZE İŞLEMLERİ

10377 Belge Numaralı Türsab üyesi , A grubu seyehat acentası olarak bugüne kadar birçok misafirimize seyahat konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca şunu farkettik, bir seyahat acentası için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

'İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.'

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

İngiltere vize işlemleri ve başvurusu konusunda akliniza gelen sorulari sayfadaki formu doldurarak sorabilir veya aşagidaki iletişim numaralarini arayarak bizimle irtbata gecebilirsiniz.

İletişim Formu

İngiltere

Elektronik Vize

Online Vize başvurularında uzun süreli ve yorucu bürokratik işlemleri kolaylaştırmak, zamandan tasarruf etmek ve kapıda vize alınan ülkelerde havaalanlarında oluşan uzun kuyruklara alternatif olarak uygulanmaya başlanan türdür E-vize. Bu vize türüne internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Daha çok turistik ve ticari geziler için verilen e-vize / elektronik vize, diğer vize türleri için uygulanmamaktadır.
İngiltere elektronik vize veren ülkeler arasında bulunmamaktadır. İngiltere hükümetinin e-vize ile ilgili çalışmaları olması durumunda, sizlere en güncel bilgileri yine sayfamızda vereceğiz.